Veľkoplošná tlač


prev next

V našej ponuke je široké spektrum samolepiacich fólií na bežné použitie až po vysoko trvanlivé a odolné, trebárs aj na olep lietadiel alebo lodí, interiérové alebo exteriérové fototapety na steny, perforované fólie na okná, banery pre veľkoplošné reklamy klasické ako aj textilné bez obsahu PVC, materiály na výrobu rollup-ov, alebo kreatívne fólie s pieskovacím efektom, papiere na plagáty, billboardy, fotopapiere a mnohé iné. 

HP LATEX 280

Tlačiareň HP LATEX 280 je riešením kombinujúcim špičkovú fotorealistickú kvalitu výstupu s výbornou vonkajšou odolnosťou.
Použité HP Latex atramenty, dosahujú exteriérové životnosti až 3 roky bez laminácie a veľmi dobrú odolnosť proti mechanickému poškodeniu.
Vďaka extrémne nízkemu obsahu prchavých látok (VOC) sú HP Latex atramenty Zdravotne nezávadné a bez zápachu.

  • Využite vysokú mechanickú odolnosť výstupov, porovnateľnú s hard-solventnými zariadeniami.
  • Môžete sa spoľahnúť na až 5 až 6 ročnú exteriérovú stálosť s lamináciou a 3 ročnú bez laminácie.
  • Produkujte ostré, sýte farebné výstupy s vysoko efektívnou fixáciou, aj vďaka 6-farbám a rozlíšeniu 1200dpi.
  • Tlačte na všetky bežné médiá a navyše textílie.
  • Použiteľnosť v prevádzkach kde je kladený dôraz na zdravotnú a ekologickú stránku tlačových výstupov (zdravotnícke zariadenia, školy a škôlky, jedálne, hotely a pod.)Svetelné reklamy


prev next

Zrealizujeme a nainštalujeme podľa Vašich požiadaviek svetelné boxy, 3D písmo, svetelné panely.


Olepy vozidiel


prev next

Olepíme vozidlá rezanou alebo tlačenou fóliou 3M, ktorá je svetovým lídrom medzi fóliami na  trhu. O olep sa postarajú pracovníci so školením a najvyššími certifikátmi od spoločnosti 3M.


Expresná digitálna tlač


prev next

Digitálna tlač je určená pre menšie série výtlačkov v kvalite porovnateľnou s ofsetovou tlačou. Jej veľkou výhodou je okamžitá tlač, variabilnosť dát ako aj možnosť personifikácie výtlačkov. V ponuke je aj možnosť tlače bezpečnostných prvkov na výtlačky efektovými fóliami.

V ponuke sú štandardné papiere v matnom a lesklom prevedení, kreatívne kartóny s rastrom, samolepky papierové ako aj vinylové.

- vizitky

- letáky

- plagáty

- brožúry

- booklety

- obaly na CD, DVD

- krabičky na vizitky

- etikety na fľaše

- samolepkyXEROX C75

Farebná produkčná tlačiareň Xerox® C75 je uznávaná vďaka vynikajúcej kvalite farieb s certifikáciou od spoločnosti Fogra a licenciou PANTONE® pre kalibráciu priamych farieb podľa PANTONE Matching System®, PANTONE GoeTM a PANTONE PLUS.

Spoľahlivá tlač na širokú škálu médií.
Produktivita tlače 4 500 A4 4/0 za hodinu pri rýchlosti 75 A4 4/0 za minútu.

Najvyššie rozlíšenie tlače na trhu 2 400 x 2 400 dpi s 1-bitovou hĺbkou farieb.


Samozrejmosťou je kompletné knihárske spracovanie výtlačkov.
Orezávanie, ryhovanie, perforácia, väzba V1, V2,V3, plastovým, alebo kovovým hrebeňom. Laminovanie za studena alebo vytvrdzovacie za tepla. V neposlednom rade je aj OPOS orezávanie samolepiek do akýchkoľvek Vami požadovaných tvarov, ktoré sme rozšírili vďaka novej technológii o digitálny výsek rôznych krabičiek a iných reklamných predmetov z papiera.


3D reklama


prev next