O nás

Vitajte na našej stránke.

Ak hľadáte tlač a výrobu reklám vo vysokej kvalite a v krátkych dodacích termínoch ste tu správne. Compuarts sa zaoberá expresnou digitálnou tlačou, veľkoplošnou tlačou a výrobou reklám ako aj ich montážou. Zabezpečujeme tlač od vizitky po megaboardy. Olep prevádzok a vozidiel, interiérov, exteriérov. Graficky spracujeme vytlačíme a nainštalujeme vašu reklamu. Ponúkame tlač obrazov na plátno(canvas) ako aj ich napnutie na rám. Nakoľko vlastníme všetky potrebné technológie vieme kontrolovať celý výrobný proces a tlač a tým zabezpečiť maximálnu kvalitu pre Vás.

 V prípade potreby samozrejme graficky upravíme alebo spracujeme Vaše podklady do tlače na digitálnu, alebo veľkoplošnú tlač.

Našou prioritou je:

  • vysoká kvalita
  • krátke dodacie termíny
  • zaujímavé ceny

Ako jedny z prvých na Slovensku a ako prvý v Prešove sme priniesli na trh ako alternatívu k ofsetovej tlači expresnú digitálnu tlač 15.03.1999.

Naše portfólio služieb sa postupne rozšírilo o knihárske spracovanie výtlačkov a laminovanie. Neskôr sme rozšírili naše služby o veľkoplošnú tlač a výrobu reklám, aplikáciu samolepiacich fólií tlačených a rezaných na vozidlá a budovy v exteriéry a interiéry, ako aj montáž a výrobu reklám banerov a 3D nápisov. Výrobu reklamných tabúľ. Potlač textilu, CD a DVD médií. Posledným prírastkom je precízna gravírka na výrobu reklamných predmetov.